еМагазин

Tag : Јана

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Пет и пол месечната Ана по успешно изведена ретка интервенција си замина дома

Редакција
Неколку дена по направената исклучително ретка интервенција на малата Ана, таа денеска си замина дома, информираат од Клиниката „Жан Митрев“. „На ова мало пет и...
Македонија ТОП СТОРИИ

Детален преглед: Кои се десет најчести машки и женски имиња во Македонија?

Никола Осило
На врвот на листата најчести имиња во минатата година во нашата земја се Михаил кај машките, а Јана кај женските новороденчиња, покажуваат најновите податоци на...