еМагазин

Tag : Андерсон

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

„Принцот“ го издрибла владиниот протокол: Денот кога Заев стана колега со Памела Андерсон

Никола Осило
Не запираат реакциите на социјалните мрежи по средбата во Владата меѓу премиерот Зоран Заев и самопрогласениот „принц на Црна Гора и Македонија“, Стефан Чернетиќ на...