еМагазин

Tag : анкетен лист

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила директорката на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска

Редакција
Несовесната директорка на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска, која е едно од новите лица заразено со коронавирусот стана топ тема во јавноста и...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил заменик министерот Цветан Трипуновски

Редакција
еМагазин прв го објавува анкетниот лист на заменик министерот за земјоделие, шумарство и водостопанство, Цветан Трипуновски, кој го доставил до Антикорупциска комисија. Каков имот пријавил...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила Санела Шкријељ, заменик министерката за труд и социјална политика

Редакција
еМагазин прв го објавува анкетниот лист на Санела Шкријељ, заменик министерка во Министерството за труд и социјална политика, кој го доставила до Антикорупциска комисија. Каков...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Пријавила само два кредити и кредитна картичка: Каков имот има заменик министерката Славјанка Петровска

Редакција
еМагазин прв го објавува анкетниот лист на заменик министерката во Министерството за внатрешни работи, Славјанка Петровска, кој го доставила до Антикорупциската комисија. Каков имот пријавила...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила Гордана Димитриеска Кочоска, дополнителниот заменик министер за финансии

Редакција
еМагазин прв го објавува анкетниот лист на Гордана Димитриеска Кочоска, дополнителниот заменик министер за финансии, кој таа го доставила до Антикорупциска комисија. Каков имот пријавила...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила новата министерка Рашела Мизрахи

Редакција
еМагазин прв го објавува анкетниот лист, кој Рашела Мизрахи, техничката министерка за труд и социјална политика го доставила до Антикорупциска комисија. Каков имот пријавила? Според...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил новиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев

Редакција
еМагазин прв го објавува анкетниот лист на новиот технички министер за внатрешни работи, Наќе Чулев. Каков имот пријавил Според анкетениот лист кој го доставил до...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Во анкетниот лист на Заев нема удели во фирми на негово име, но има на име на неговите родители

Редакција
Опозициската ВМРО-ДПМНЕ тврди дека премиерот Зоран Заев има јавен или сокриен удел во најмалку 12 семејни компании од бизнис со производство на ајвар, па се...
Македонија

Јанева во анкетниот лист пријавила дека купила половно возило

Редакција
Државната комисија за спречување на корупцијата нема отворено предмет за поранешната специјална јавна обвинителка, Катица Јанева, која е во притвор и третосомничена во случајот „Рекет“....
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Има само Мерцедес: Каков имот пријавил обвинителот од СЈО, Бурим Рустем, кој треба да сведочи за „Рекет“

Редакција
Во серијал еМагазин ќе Ви пренесе каков имот пријавиле до Државната комисија за спречување на корупција, обвинителите од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) кои деновиве сведочат...