еМагазин

Tag : Антонио Аргир

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) НЛБ Банка ја прослави десетата награда „The Banker“

Редакција
Денеска во хотелот Хилтон, НЛБ Банка ја прослави десетата награда за најдобра Банка на година. Во присуство на голем број гости, соработници и пријатели, во...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) НЛБ Банка го заокружи месецот на штедење со изложба на детски цртежи и донација за Детската клиника

Редакција
Денес во просториите на НЛБ Галеријата со отворање на изложба на детски цртежи, се заокружи НЛБ Месецот на штедење, кој традиционално по осми пат беше...
Бизнис

Антонио Аргир реименуван за претседател на Управниот одбор на НЛБ Банка

Никола Осило
Антонио Аргир повторно е именуван за член на Управниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје, а воедно и за претседател на Управниот одбор на НЛБ...
БАШ НИ Е ЌЕФ

НЛБ Банка – носител на признанието „Компанија ориентирана кон луѓето“

Редакција
Во рамките на овогодинешната 11. Меѓународна конференција за човечки ресурси „HR – the catalyst of transformation“, Македонската Асоцијација за човечки ресурси – МАЧР ја одликуваше...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Голема изложба на детски цртежи на тема штедење и безбедност во сообраќајот во НЛБ Банка

Редакција
Во НЛБ Банка на 30- ти октомври свечено беше отворена изложбата на детски цртежи на тема штедење и безбедност во сообраќајот. Изложбата ја отворија Антонио...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Нова експозитура на НЛБ банка во Скопје-Бутел

Редакција
НЛБ Банка АД Скопје ја прошири својата Продажна мрежа со уште една локација во општина Бутел на ул. Бутелска бб. Eкспозитурата ќе го опслужува сегментот...