еМагазин

Tag : арбитражи

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Година на арбитражи: Владата соочена со исплата мултимилионски штети

Никола Осило
Неизвесни се исходите на четири големи абритражни постапки во кои нашата земја е тужена од домашни и странски бизнисмени и компании, а од кои ќе...