еМагазин

Tag : Археолошки музеј

МАКЕДОНСКО ТОП СТОРИИ

(Фото) Ексклузивна изложба од непроценливо значeње: „100 години Требениште“

Редакција
Ексклузивната изложба „100 години Требениште“, по повод еден век од истражувањата на овој локалитет кај Охрид, Археолошкиот музеј на Македонија се отвори синоќа и ќе
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенцијата СГС редовен добитник на тендерите за обезбедување на Археолошкиот музеј

Никола Осило
Национална установа Археолошки музеј на Македонија – Скопје по распишаниот тендер за обезбедување имоти, археолошки предмети, материјали и документација за потребите на НУ Археолошки музеј