еМагазин

Tag : Арсенал

Спорт

(Видео) Играчи на Арсенал вмешани со скандал со дрогирање

Никола Осило
Англиски „Сан“ објави ексклузивна снимка од неколку фудбалери на англискиот клуб Арсенал на која се гледа како користат т.н „хипи крек“, хемиска супстанца која тера