еМагазин

Tag : асоцијација на инженери

БАШ НИ Е ЌЕФ

Голем успех: Австриски медал на честа за професорот од Градежен факултет, Милорад Јовановски

Редакција
Австриската асоцијација на инженери и архитекти го додели признанието Голем златен медал на честа (Great Gold Medal of Honour) на проф. д-р Милорад Јовановски од...