еМагазин

Tag : „АТС Груп“

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) „АТС Груп“ инвестираше 3 милиони евра во нова фабрика за композитни производи за балистичка заштита и безбедност

Редакција
„АТС Груп“ денес свечено ја промовираше новата современа фабрика за производство на композитни производи наменети за опрема на армијата и полицијата во делот на балистичка