еМагазин

Tag : Авалон продукција

Забава

Каролина и Македонска филхармонија втор пат заедно: Уште два концерти на 20 и 22 февруари

Редакција
Бидејќи двата концерта на Каролина и Македонската филхармонија веднаш се распродадени и многу нејзини фанови се останати без влезници, од Авалон продукција информираат дека одлучиле...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Авалон продукција со признание за голем придонес за работата во областа на туризмот

Редакција
По повод Светскиот ден на туризмот- 27-ми септември, Авалон продукција доби признание за фестивалот Ohrid calling како Најуспешна туристичка манифестација во 2018 година, информираат од...
Убава приказна

Организирала настапи на повеќе од 300 светски и регионални изведувачи: „Авалон продукција“ слави 25 години

Редакција
Со концерти на уметници од Македонија и од странство „Авалон продукција“ одбележува 25 години од своето постоење. – Во рамки на јубилејот, подготвивме исклучителна програма, со...