еМагазин

Tag : јавна чешма

Локално

Небезбедна за пиење водата од јавната чешма во село Драчево

Редакција
Небезбедна за пиење е водата од јавната чешма во село Драчево и таму е поставена табла со соодветно укажување, соопшти денеска Општина Кисела Вода. Останатите...