еМагазин

Tag : јавни работи

Бизнис ТОП СТОРИИ

Општина Аеродром бара 200 лица за јавни работи за дневница од 550 денари

Никола Осило
Општина Аеродром објави оглас за ангажирање на 200 лица за вршење јавни работи за периодот на 2019 година. Се повикуваат сите евидентирани невработени лица кои...