еМагазин

Tag : автобилети

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Фибула ер травел“ го доби тендерот на Владата за резервација на авиобилети вреден 20 милиони денари

Никола Осило
Владата на РМ – Генерален секретаријат по распишаниот тендер за набавка на услуги за резервација на авиобилети склучи договор со друштвото за туризам, трговија и...