еМагазин

Tag : Азманов

Македонија

Азманов: Боки 13 ми се закануваше со документи од СЈО и Финансиска полиција

Редакција
Бизнисменот Зоран Азманов денеска беше во Јавното обвинителство, каде даде исказ во врска со случајот „Рекет“, при што нагласи дека во обвинителството бил да го...