еМагазин

Tag : Баздникин

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Галерија) Американскиот амбасадор Бејли и рускиот Баздникин заедно на прослава на компанијата ЕY

Редакција
ЕY Македонија, дел од глобалната компанија за професионални услуги ЕY, одбележа 20 успешни години на македонскиот пазар, со гала вечер. Прославата се одржа во просториите...