еМагазин

Tag : Beiersdorf

Бизнис

Beiersdorf нов партнер на Атлантик Група во Македонија

Редакција
Во средината на март, Атлантик група потпиша договор за соработка за дистрибуција во Македонија со Beiersdorf, глобален козметички производител на брендови за лична нега. Портфолиото...