еМагазин

Tag : беласица

Спорт

Славчо Васков стана сопственик на 96 отсто од акциите на ФК Беласица

Никола Осило
Фудбалскиот клуб Беласица од Струмица преку Македонската берза информира дека е настаната промена на сопственичката структура на клубот. „На местото на претходниот сопственик „Биомедиум“ ДОО...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Заев со син му Душко возеше „Форвилер“ по Беласица

Редакција
Премиерот Зоран Заев, кој важи за страствен моторџија, на Фејсбук објави фотографи на кои заедно со неговиот син Душко, викендов возат „Форвилер“ по падините на Беласица....