еМагазин

Tag : бензиска пумпа

Локално

Грабеж во бензиска пумпа во скопско

Никола Осило
На 11.09.2019 во 02.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензинска пумпа во с.Арнакија, скопско, две лица со закана од вработените одзеле пари,...
Локално

Ограбена бензиска пумпа во Скопје

Никола Осило
На 12.08.2019 во 04,50 часот во СВР Скопје било пријавено дека во бензинска пумпа на ул. „Ѓорче.Петров“ едно лице со закана извршило разбојништво и одзело пари, информира...
Локално

Шест лица кршеле и се заканувале на вработени на бензиска пумпа

Никола Осило
На 29.07.2019 година во 16,30 часот во СВР Скопје, Р.Д.(42) од Скопје пријавил дека на 28.07.2019 година околу 18,30 часот шест лица неовластено влегле на...
Локално

Ограбена бензиска пумпа во Скопје

Никола Осило
На 03.06.2019 година во 10,30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул. “Македонско-Косовска бригада“ во бензиска пумпа две непознати лица извршиле разбојништво и...
Локално

Ограбена бензиска пумпа во Скопје

Никола Осило
На 08.03.2019 во 00.47 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензинска пумпа на улица „Александар Урдаревски“ двајца непознати сторители извршиле разбојништво и со...
Локално

Пијан граѓанин „малтретирал“ вработени на бензиска пумпа

Редакција
На  05.01.2019 во 01,30 часот во бензинска пумпа на бул. Србија С.Г (46) од  Скопје, кој бил под дејство на алкохол, го нарушил јавниот ред...
Локално

Со закана со пиштол ограбиле бензиска пумпа во Скопје

Никола Осило
На 16.11.2018 година во 02.06 часот во СВР Скопје било пријавено дека две лица извршиле разбојништво на бензинска пумпа на улица „Методија Андонов Ченто“, информира...