еМагазин

Tag : Бијело Дугме

Забава

Горан Бреговиќ и Бијело Дугме вечерва ќе одржат бесплатен концерт на Плоштад Македонија

Редакција
Горан Бреговиќ и Бијело Дугме вечерва ќе одржат бесплатен концерт на плоштад Македонија во Скопје. Поводот за концертот е отворање на ново казино „Фламинго“ во...