еМагазин

Tag : би мајк

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Во земјата која Биг Мајк ќе ја прави канабис суперсила во Европа, крвично дело е поседување и на еден џоинт

Редакција
Американскиот претприемач Мајкл Штрауметис или Биг Мајк, кој пак самиот се нарекува „Марихуана Дон“, по тајната средба со премиерот Зоран Заев, за која јавноста дозна...