еМагазин

Tag : Би милк

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Јуниор програмата на ИФФК „Браќа Манаки“ под покровителство на Бимилк

Редакција
Во рамки на Јуниор програмата на 39-тото издание на Интернационалниот фестивал на филмска камера „Браќа Манаки“, кој се одржува од 22 до 29 септември во...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Бимилк повторно ги изненади првачињата и им посака сладок почеток на учебната година

Редакција
Кон желбите за среќен и успешен почеток на учебната година, и оваа година се приклучува Бимилк, подарувајќи им на првачињата ширум Македонија мало внимание за...