еМагазин

Tag : биро

Македонија

Кривична пријава против вработени во Биро за метрологија во Министерство за економија

Редакција
НК КР Делчево поднесе кривична пријава против Т.М.(54), Т.И.(51), П.Н.(39) и О.А.(37), сите од Скопје, сите вработени во Министерството за економија- Биро за метрологија, поради...