еМагазин

Tag : бизнисемни

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Вардар победува кога нема скршен денар: Бизнисмените и државата се на ред да застанат зад клубот

Редакција
Ракометниот клуб Вардар постигнува одлични резултати во време кога се наоѓа во голема финансиска криза. На 12. април, клубот преку Македонска берза објави дека во...