еМагазин

Tag : бобо

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Кој се дојде: И сопругот на Шекеринска, доби награда на изборот на Мажи на годината

Редакција
На вториот избор на Мажи на годината во организација на првиот онлајн магазин за мажи Friday.mk присуствуваа бројни јавни лица од бизнис секторот, политиката и...