еМагазин

Tag : боксирач

Локално

Двајца малолетници од Скопје „си носеле“ ножеви, боксирач и марихуана

Никола Осило
На 08.09.2019 во 01,00 часот во Полициската станица Бит Пазар приведени се двајца малолетници од Скопје, поради тоа што за време на акциската контрола на...