еМагазин

Tag : Бранко Геровски

Македонија ТОП СТОРИИ

Героски: Се чувствувам небезбеден, жал ми е што Заев влезе во ваков филм

Никола Осило
Драги пријатели, вечерашната срамна и заканувачка изјава на премиерот Зоран Заев ме шокираше. Во неа, покрај извесен „педер“ (тоа се негови зборови), се спомнува и...