еМагазин

Tag : бруцоши

БАШ НИ Е ЌЕФ

ФЕИТ ги очекува новите бруцоши

Никола Осило
Факултетот за електротехника и информациски технологии е подготвен во учебната 2018/2019 година да прими вкупно 660 студенти на седум различни студиски програми, од кои 440...