еМагазин

Tag : Царсо интернационал

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Царсо интернaционал“ го доби тендерот на Министерството за здравство за набавка на лекови за ретки болести вреден 1,6 милиони евра

Никола Осило
Министерството за здравство по распишаниот тендер за набавка на лекови за лекување на ретки болести склучи договор со друштвото за трговија, застапништво и маркетинг „Царсо...