еМагазин

Tag : Чернетиќ

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

„Принцот“ го издрибла владиниот протокол: Денот кога Заев стана колега со Памела Андерсон

Никола Осило
Не запираат реакциите на социјалните мрежи по средбата во Владата меѓу премиерот Зоран Заев и самопрогласениот „принц на Црна Гора и Македонија“, Стефан Чернетиќ на...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Лажниот принц на Црна Гора и Македонија му даде орден на Заев во Владата

Никола Осило
Премиерот Зоран Заев доби одликување од Стефан Чернетиќ, кој се претставува како “принц на Црна Гора и Македонија“. На фејсбук-профилот на Чернетиќ беа објавени фотографии...