еМагазин

Tag : член 36

Македонија ТОП СТОРИИ

Ги бендиса ли грчката Влада уставните амандмани на македонската Влада

Редакција
И неколку дена по објавувањето на содржината на нацрт амандманите со кои ќе се менува македонскиот Устав, што е предвидено со договорот за името со...