еМагазин

Tag : Cineplexx

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) „Диви и среќни“, прва акциона комедија на Балканот од холивудски размери

Редакција
Вчеравечер, во Cineplexx во Скопје се одржа гала премиера на бугарскиот филмски хит „Диви и среќни“ – акциона комедија што ги сруши рекордите на гледаност...