еМагазин

Tag : циркуз

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Техничка влада: Почна циркузот, министрите и замениците кај да е и за гуша ќе се „фатат“

Редакција
Како и пред неколку години, кога за прв пат државата имаше техничка или преодна влада и овој пат уште на самиот старт Македонија покажа колку...