еМагазин

Tag : цистерни

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Каргомакс“ го доби тендерот на „Комунална хигиена“ за набавка на три цистерни вреден 287.000 евра

Никола Осило
ЈП Комунална хигиена Скопје по распишаниот тендер за набавка на три цистерни до 10 м3 склучи договор со друштвото за трговија и посредување „Каргомакс“ ДООЕЛ...