еМагазин

Tag : Creative Hub

БАШ НИ Е ЌЕФ

„Диор“ ќе ја претстави новата маркетинг стратегија во Скопје?

Редакција
Глобалниот директор за дигитален маркетинг на светски познатиот бренд „Диор“, Акаш Мехта, на 13. септември годинава ќе биде еден од панелистите на Балканскиот претприемачки самит,...
ТОП СТОРИИ Убава приказна

Кои се Македонците Аријана и Бојан Коскарови кои се најдоа на престижната листа „30 под 30” на Форбс

Редакција
На најновата престижна листа „30 под 30“ за 2019 година во Европа, на магазинот Форбс, повторно се најдоа двајца Македонци. Станува збор за сестрата и братот Аријана...