еМагазин

Tag : Црно-бело

БАШ НИ Е ЌЕФ

Јелена Јованова во првиот македонски филмски мјузикл „Црно-Бело“

Редакција
Првиот македонски филмски мјузикл „Црно-Бело“ во режија на Сандра Ѓоргиева ќе биде прикажан на отворена проекција на 18 јуни (вторник), 20 часот во кино Фросина,...