еМагазин

Tag : црногорци

Балкан

Анкета: Србите најмногу ги сакаат Грците, па Црногорците, а потоа Македонците

Редакција
Граѓаните на Србија најмногу во регионот ги сакаат Грците, потоа Црногорците, а на трето место се Македонците, покажуваат резултатите од истражувањето на „Фактор плус“, објави белградскиот...