еМагазин

Tag : Дајте музика

БАШ НИ Е ЌЕФ

Дружење со децата од „Дајте Музика“ во „Рамстор Мол“

Редакција
По повод почеток на второто полугодие од учебната година, како и секогаш „Рамстор Мол“ нуди одлична забава за најмалите која ќе изобилува со многу музика,...