еМагазин

Tag : дадилка

Локално

Приведена дадилка која физички и психички малтретирала деца-близнаци

Никола Осило
На 27.11.2019 во 12.50 часот во Полициската станица Центар Н.С.(33) од Скопје, пријавила дека нејзините деца близнаци во нејзиниот дом на ул.„Загрепска“ биле физички и...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Дадилката која тепаше дете во игротеката „Дежа Ву“ приведена во полиција

Редакција
Дадилката која беше фатена на камера како во игротека на угостителски објект во Скопје натепа двегодишно дете е приведена во полициска станица. Полициски службеници од...