еМагазин

Tag : Данас

Македонија

Заев за „Данас“: Макрон знае дека за Балканот ЕУ нема алтернатва

Редакција
Покрај за „Политика“, премиерот Зоран Заев даде интервју и за саботното издание за дневниот весник „Данас“ со наслов „Макрон знае дека за Балканот ЕУ нема...