еМагазин

Tag : деколте

Забава

Кајли Џенер го „урна“ интернет: Деколтето ја засени новата боја на косата

Редакција
Една од најпознатите модни икони Кајли Џенер деновиве стана „блондинка“. Таа се пофали на социјалните мрежи со новата боја на косата објавувајќи фотографии на кои...
Забава

(Фото) Кајли Џенер го покажа деколтето од 590 милиони долари

Редакција
Една од најпознатите модни икони Кајли Џенер деновиве беше актуелна со тоа што беше тргната од листата на „Форбс“ на најмлади милијардери, но потоа со...
Забава

(Фото) Рита Ора во супер-секси издание: Деколте и задник за завидување

Никола Осило
Една од најпознатите поп-пејачки Рита Ора, која доаѓа од Англија, но има потекло од Косово не престанува да ги изненадува своите фанови на Инстаграм со...
Забава

(Видео) Селма Хаек со маријачи бенд и „игриво“ деколте го прослави 53. роденден

Никола Осило
Една од најпознатите мексикански актерки Селма Хаек вчера го прослави 53. роденден. Во друштво на најблиските и препознатливиот маријачи бенд таа со песна го прослави...
ЖИВОТ

(Фото) Груевски хит на социјалните мрежи: На бизнис забава во Будимпешта сликан со згодна бринета со длабоко деколте

Редакција
Фотографија со поранешниот македонски премиер Никола Груевски од бизнис забава (Budapest Business Party) во Будимпешта, Унгарија стана хит на социјалните мрежи. На фотографијата Груевски позира со бринета...
Забава ТОП СТОРИИ

Во пресрет на летото: Македонки со секси деколте

Никола Осило
Како што доаѓаат Велигденските празници почнува еуфоријата околу продолжените викенди и се коваат планови на која плажа да се поминат летните одмори. Во исчекување на...
Забава

(Видео) Раскошно деколте и прекрасни нозе: Како изгледа снимање фото-сесија со Лила Филиповска

Никола Осило
Една од најпознатите ТВ водителки Лила Филиповска продолжува со своите ангажмани во областа на маркетингот. На видеото може да се види како изгледа снимањето фото-сесија...
Забава

(Фото) Лила Филиповска во секси-бикини го откри прекрасното тело

Никола Осило
Една од најпознатите македонски водителки Лила Филиповска на својот фејсбук профил објави фотографија во бикини кои го откриваат нејзиното раскошно деколте и прекрасното тело. Фото:...