еМагазин

Tag : Дежа ву

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Дадилката која тепаше дете во игротеката „Дежа Ву“ приведена во полиција

Редакција
Дадилката која беше фатена на камера како во игротека на угостителски објект во Скопје натепа двегодишно дете е приведена во полициска станица. Полициски службеници од...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Вознемирувачко видео) Безбедносните камери во „Дежа Ву“ во Капитол Мол, забележаа возрасна жена како малтретира мало дете

Редакција
На социјалните мрежи се споделува видео од Дежа Ву во Капитол мол во скопски Аеродром на кое се гледа како жена тепа дете. Видеото на...