еМагазин

Tag : диџеј

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Диџеј од Струга со настапи на тераса „против“ корона вирусот

Редакција
Томе Кукунеш е името на струшкиот диџеј кој деновиве го крева расположението на стружани пуштајќи музика од својата тераса. Кукунеш е добро познат во Струга,...
Да помогнеме

Познатиот скопски диџеј Мац апелира за помош

Редакција
Познатиот скопски диџеј Мац, упати апел за помош на 48-годишниот Трајче. Неговиот статус на Фејсбук го пренесуваме во целост. „Чичко Трајче случајно го најдов на...