еМагазин

Tag : Dietpharm

Балкан

Атлантик и PharmaS потпишаа купопродажба на Dietpharm

Редакција
Атлантик Група и PharmaS Group денеска потпишаа договор за купопродажба на компанијата Fidifarm, во чија сопственост е водечкиот хрватски бренд за додатоци во исхраната Dietpharm....