еМагазин

Tag : Диор

БАШ НИ Е ЌЕФ

„Диор“ ќе ја претстави новата маркетинг стратегија во Скопје?

Редакција
Глобалниот директор за дигитален маркетинг на светски познатиот бренд „Диор“, Акаш Мехта, на 13. септември годинава ќе биде еден од панелистите на Балканскиот претприемачки самит,...