еМагазин

Tag : Диви и среќни

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) „Диви и среќни“, прва акциона комедија на Балканот од холивудски размери

Редакција
Вчеравечер, во Cineplexx во Скопје се одржа гала премиера на бугарскиот филмски хит „Диви и среќни“ – акциона комедија што ги сруши рекордите на гледаност...
Забава

(Видео) Јана Маринова, позната како Преслава од „Преспав“, во акциона комедија во „Cineplexx“

Редакција
Актерката Јана Маринова, позната како поранешната газдарица на Преспав, Бугарката Преслава, пред македонската публика лично ќе го претстави својот нов игран филм „Диви и среќни”...