еМагазин

Tag : добрина

Да помогнеме ТОП СТОРИИ

(Фото) Закачалка на добрината во Василево: Ако имаш донеси, ако немаш земи си

Редакција
Слаткарницата „Ел-рими“ во струмичко Василево поставија закачалка на добрината под мотото: „Ако имаш донеси, ако немаш слободно земи си“, пренесува strumicadenes.mk. Целта е оние кои...