еМагазин

Tag : долна облека

Забава

(Фото) Ријана никогаш посекси во реклама за нејзиниот бренд долна облека

Редакција
Една од најпопуларните и најубави поп-изведувачки во светот, Ријана на својот Инстаграм профил објави фотографии во долна облека. Таа пред празниците им понуди на жените...
Свет

Курдски советник: Лидерот на ИД, Ал Багдади разоткриен благодарејќи на долната облека

Редакција
Абу Бакр ал Багдади е идентификуван со помош на ДНК анализа на неговата долна облека, која била украдена пред да го убијат американските специјалци, тврди...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Не дозволувајте љубовта Вас да ве освои, освојте ја Вие со Lisca

Редакција
Илјадници веќе знаат дека со Lisca најважните моменти од животот се незаборавни. Секој допир од ткаенината на нивните модели Ве води во друг свет, во...