еМагазин

Tag : DoubleTree by Hilton Skopje

Интервју ТОП СТОРИИ

Ивона Милошеска, „Хилтон“: Многу успешно се справуваме со предизвиците во работењето неполна година по отворањето

Редакција
Топлото гостопримство и подготвеноста да се исполни секоја желба и барање на гостите за време на нивниот престојот во хотелот DoubleTree by Hilton Skopje е...
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Фото) Колку чини една ноќ во првиот хотел на Хилтон во Македонија

Редакција
Хотелот „DoubleTree by Hilton Skopje”, најновиот во синџирот луксузни хотели на реномираниот светски бренд, од 1 јануари, официјално почна со работа и ги пречека првите...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Што нуди „DoubleTree by Hilton“ кој почнува со работа утре

Редакција
Хотелот „DoubleTree by Hilton Skopje”, најновиот во синџирот луксузни хотели на реномираниот бренд, од утре 1 јануари, официјално почнува со работа и ќе ги пречека...