еМагазин

Tag : дружење

БАШ НИ Е ЌЕФ

Дружење со децата од „Дајте Музика“ во „Рамстор Мол“

Редакција
По повод почеток на второто полугодие од учебната година, како и секогаш „Рамстор Мол“ нуди одлична забава за најмалите која ќе изобилува со многу музика,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Предновогодишно дружење на вработените од Пивара Скопје со децата во СОС Детско Село

Редакција
Во пресрет на новогодишните празници, волонтерите од Пивара Скопје и децата поддржани од СОС Детско село изработуваа новогодишни украси и честитки, на заедничко дружење кое...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Утре дружење со Билјана С. Црвенковска во ТРИ

Редакција
Во рамките на кампањата на издавачкиот центар ТРИ, „Фраерски е да се чита“, утре има нова дружба во книжарницата во ГТЦ, со детскиот автор Билјана С....