еМагазин

Tag : Државно правобранителство

Бизнис ТОП СТОРИИ

Државното правобранителство вработува шест лица, плата до 28.068 денари

Никола Осило
Државно правобранителство на Република Северна Македонија распиша оглас за вработување на шест лица. Се бараат кандидати за следниве работни места: раководител на одделение за матична...